Kalender

Juli

9jul10:00- 16:00Zwangerschapsmassage (Utrecht)

14jul10:00- 16:00Fibromyalgie/CVS; massage en therapie (Utrecht)

14jul10:00- 16:00Reuma; massage en therapie (Utrecht)

15jul10:00- 16:30Hoofdpijn; massage en therapie (Utrecht)

15jul10:00- 17:00Westerse LomiLomi massage (Utrecht)

Augustus

31aug10:00- 16:00Myofasciale Triggerpointtherapie (Utrecht)

September

1sep10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij hardlopers (Utrecht)

3sep10:00- 16:00Spoedopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

4sep10:00- 16:00Bindweefselmassage (Utrecht)

7sep10:00- 16:00Spoedopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

7sep19:00- 22:00Avondopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

8sep10:00- 15:30Scapula release (Utrecht)

8sep19:00- 22:00Avondopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

9sep10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij hardlopers (Udenhout)

11sep10:00- 17:00Manuele lymfedrainage Masterclass; Borstgezondheid (Utrecht)

14sep10:00- 16:00Dagopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

15sep10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij voetballers (Utrecht)

16sep10:00- 16:00Dagopleiding Klassieke massage met anatomie en fysiologie (Utrecht)

16sep19:00- 22:00Avondopleiding Klassieke massage met anatomie en fysiologie (Utrecht)

17sep10:00- 16:00Dagopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

18sep10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; basistechnieken (Utrecht)

18sep10:00- 16:00Dagopleiding Klassieke massage met anatomie en fysiologie (Udenhout)

23sep10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij voetballers (Udenhout)

25sep10:00- 15:30Trigger Needling Concept©; leerlijn onderste extremiteit en lumbaal (Wachtlijst)

29sep10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij wielrenners (Utrecht)

29sep10:00- 17:00LymfReflex© (Utrecht)

30sep10:00- 16:00Dagopleiding Sporttherapie (Udenhout)

Oktober

5okt10:00- 16:00Dagopleiding Massagetherapie (Utrecht)

13okt10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij tennissers (Utrecht)

27okt10:00- 16:00Dagopleiding Massagetherapie (Udenhout)

29okt10:00- 16:00Dagopleiding Sporttherapie (Utrecht)

November

3nov10:00- 16:00Manuele lymfedrainage Masterclass; lipo-oedeem (Utrecht)

13nov10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; verdieping, speciale technieken en lymftaping (Utrecht)

13nov10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij wielrenners (Udenhout)

18nov10:00- 16:00HandreflexPlus (Utrecht)

20nov10:00- 16:00Trigger Needling Concept©; leerlijn bovenste extremiteit en cervicaal (Utrecht)

December

15dec10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij tennissers (Udenhout)

Januari

8jan10:00- 15:30Trigger Needling Concept©; leerlijn onderste extremiteit en lumbaal (Utrecht)

Februari

3feb10:00- 17:00LymfReflex© (Utrecht)

Mei

28mei10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; basistechnieken (Utrecht)