Kalender

Februari

4feb10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij wielrenners (Utrecht)

5feb10:00- 16:00Dagopleiding Klassieke massage met anatomie en fysiologie (Utrecht)

8feb10:00- 17:00Westerse LomiLomi massage (Utrecht)

11feb10:00- 16:00Fibromyalgie/CVS; massage en therapie (Udenhout)

13feb10:00- 16:00Dagopleiding Sporttherapie (Utrecht)

15feb10:00- 17:00Hotstone massage (Utrecht)

18feb10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij tennissers (Utrecht)

Maart

3mrt10:00- 16:00KANS; massage en therapie (Utrecht)

6mrt10:00- 15:30Trigger Needling Concept©; leerlijn bovenste extremiteit en cervicaal (Udenhout)

7mrt10:00- 15:30Masterclass mobilisaties en manipulaties cervicaal en thoracaal (Udenhout)

10mrt10:00- 17:00Lymftaping; onderste en bovenste extremiteit (Utrecht)

10mrt10:00- 17:00Westerse LomiLomi massage (Udenhout)

16mrt10:00- 16:00Dagopleiding Stoelmassage (Udenhout)

17mrt09:30- 12:30Indiase hoofdmassage (Udenhout)

17mrt10:00- 16:00Schouderklachten; massage en therapie (Udenhout)

17mrt13:00- 16:30Bamboe massage (Udenhout)

18mrt10:00- 16:00Bindweefselmassage (Udenhout)

18mrt10:00- 15:30Masterclass mobilisaties en manipulaties cervicaal en thoracaal (Utrecht)

19mrt10:00- 16:00Zwangerschapsmassage (Utrecht)

21mrt10:00- 17:00Westerse LomiLomi massage II (Utrecht)

24mrt10:00- 17:00Hotstone massage (Udenhout)

27mrt10:00- 16:00Zwangerschapsmassage (Udenhout)

27mrt10:00- 16:30Artrose; massage en therapie (Utrecht)

28mrt09:30- 12:30Indiase hoofdmassage (Utrecht)

28mrt13:00- 16:30Bamboe massage (Utrecht)

31mrt10:00- 15:00Trigger Needling Concept©; trainingsdag (Utrecht)

31mrt10:00- 17:00LymfReflex©

April

7apr10:00- 15:30Trigger Needling Concept©; leerlijn onderste extremiteit en lumbaal (Utrecht)

7apr10:00- 17:00Westerse LomiLomi massage II (Udenhout)

8apr10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij voetballers (Udenhout)

14apr10:00- 16:00Reuma; massage en therapie (Utrecht)

15apr10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij hardlopers (Udenhout)

17apr10:00- 16:30Lage rugklachten; massage en therapie (Utrecht)

21apr10:00- 16:00Manuele lymfedrainage Masterclass; lipo-oedeem (Utrecht)

22apr10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij wielrenners (Udenhout)

Mei

6mei10:00- 15:30Masterclass mobilisaties en manipulaties extremiteiten (Utrecht)

6mei10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij tennissers (Udenhout)

8mei10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; basistechnieken (Utrecht)

8mei10:00- 16:30Hoofdpijn; massage en therapie (Utrecht)

13mei10:00- 16:00Myofasciale Triggerpointtherapie (Utrecht)

15mei10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij voetballers (Utrecht)

18mei10:00- 15:30Scapula release (Utrecht)

Juni

5jun10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij hardlopers (Utrecht)

6jun10:00- 15:30Masterclass mobilisaties en manipulaties extremiteiten (Udenhout)

10jun10:00- 17:00Manuele lymfedrainage Masterclass; Buik (Utrecht)

12jun10:00- 16:00Fibromyalgie/CVS; massage en therapie (Utrecht)

12jun10:00- 16:00Therapeutisch elastisch tapen (Udenhout)

15jun10:00- 16:00Bindweefselmassage (Utrecht)

16jun10:00- 16:00Trigger Needling Concept©; leerlijn bovenste extremiteit en cervicaal (Utrecht)

17jun10:00- 15:30Masterclass mobilisaties en manipulaties lumbaal en bekken (Utrecht)

18jun10:00- 16:00Therapeutisch elastisch tapen (Utrecht)

19jun10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij wielrenners (Utrecht)

26jun10:00- 16:30Nek- en schouderklachten; massage en therapie (Utrecht)

30jun10:00- 16:00HandreflexPlus (Utrecht)

Juli

1jul10:00- 15:00Trigger Needling Concept©; trainingsdag (Utrecht)

3jul10:00- 16:30Gespecialiseerde sportmassage bij tennissers (Utrecht)

September

3sep10:00- 16:00Spoedopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

7sep10:00- 16:00Spoedopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

7sep19:00- 22:00Avondopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

8sep19:00- 22:00Avondopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

9sep10:00- 16:00Dagopleiding Sporttherapie (Udenhout)

10sep10:00- 16:00Dagopleiding Sporttherapie (Utrecht)

11sep10:00- 17:00Manuele lymfedrainage Masterclass; Borstgezondheid (Utrecht)

14sep10:00- 16:00Dagopleiding NGS Sportmassage (Utrecht)

14sep19:00- 22:00Avondopleiding Sporttherapie (Utrecht)

16sep19:00- 22:00Avondopleiding Sporttherapie (Udenhout)

17sep10:00- 16:00Dagopleiding NGS Sportmassage (Udenhout)

18sep10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; basistechnieken (Utrecht)

21sep10:00- 16:00Dagopleiding Massagetherapie (Utrecht)

29sep10:00- 17:00LymfReflex© (Utrecht)

November

13nov10:00- 16:00Manuele lymfedrainage; verdieping, speciale technieken en lymftaping (Utrecht)